Kup Bilet

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

Bilety Autokarowe do Londynu można zamówić korzystając z jednej z dwóch konkurencyjnych systemów rezerwacyjnych – Voyager i Euroticket. Zamieszczone w nich oferty dotyczą i obejmują dwie różne oferty przewozów do Londynu. Poniżej znajdują się odnośniki do obu systemów rezerwacyjnych.

                       bilety autokarowe bilety autokarowe

W ramach systemu Voyager, Przewozy Autokarowe na trasie Polska-Anglia obsługują przewoźnicy: Agat, Biacomex, Eurobus-Eurolines Polska, Ecolines, Polonia Transport, PKS Warmia.

W ramach systemu Euroticket, Przewozy Autokarowe na trasie Polska-Anglia obsługują przewoźnicy: Delta Travel, Sindbad, Interbus-Sindbad.


Jak Kupić Bilet?

Krok 1 – Wybierz kraj wyjazdu oraz kraj, do którego chcesz dojechać. Podaj liczbę pasażerów i wybierz rodzaj biletu (jednostronny lub dwustronny, przy czym cena biletu dwustronnego jest zazwyczaj niższa niż cena dwóch biletów jednostronnych).

Krok 2 – Z listy dostępnych miast wybierz początkowe oraz docelowe miejsce przyjazdu. Zaznacz również interesującą Cię datę.

Krok 3 – Zaznacz interesującego Cię przewoźnika. Jeśli któraś z podany kwot jest zaznaczona na kolor czerwony oznacza to, że jest to cena promocyjna. Najedź na znak zapytania, aby dowiedzieć się szczegółów odnośnie konkretnych połączeń lub kliknij w „rozkład”, by zobaczyć spis przejazdów tego przewoźnika na dany dzień według podanych przez Ciebie wytycznych.

Krok 4 – Uzupełnij formularz danych osobowych. Jeśli posiadasz Kartę Stałego Klienta, wybierz odpowiednią taryfę SK i wpisz numer karty do pola Podstawa do zniżki/taryfy.
Weryfikacja numeru karty i nazwiska następuje przy przejściu do następnego kroku. Zapoznaj i zaakceptuj warunki przewozu przewoźnika oraz regulamin. Jeśli potrzebujesz upoważnienia na przejazd nieletniego, możesz go pobrać klikając „drukuj” w prawym dolnym rogu.

Krok 5 – Sprawdź, czy wszystkie dane, które podałeś w poprzednich oknach zostały poprawnie wprowadzone. Masz również do wyboru walutę, w której będziesz płacił.

Krok 6 – Wybierz formę płatności. Od momentu kliknięcia przycisku „Kup bilet”, następuje rezerwacja Twojego biletu na 15 minut, w trakcie których musi zostać sfinalizowana zapłata. Jeśli tak się jednak nie stanie wówczas rezerwacja zostaje automatycznie anulowana.

Krok 7 – Wynik transakcji zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Pobierz bilet i wydrukuj go. Jest on niezbędnym dokumentem potwierdzającym rezerwację.