Agat

[Głosów:9    Średnia:3.9/5]

linie autokarowe agatLinie Autokarowe AGAT – Autokarem do Londynu

Agat to firma przewozowa, która swoją siedzibę ma w Kraśniku. Działa ona na rynku międzynarodowym od 1992 roku i od tego też czasu świadczy usługi transportowe z Polski m.in. do Anglii, ale również do innych krajów – Włoch, Grecji, Walii, Szkocji, Szwajcarii, Słowenii, Niemiec, Francji, Danii, Austrii, Belgii, Holandii, Ukrainę, Luksemburga. Linie Autokarowe Agat swoje początkowe przystanki mają w miejscowościach położonych głównie w Polsce południowo-wschodniej, czyli tak, gdzie mieści się jej siedziba, czyli Kraśnik, Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Lubartów, Hrubieszów. Długoletnie doświadczenie w branży oraz stale poszerzany tabor autokarowy sprawiły, że firma cieszy się wśród klientów zaufaniem, a podróż autokarami Agat są na pewno komfortowe i przede wszystkim bezpieczne. W taborze znajdują się autokary firmy Bova, Man, Neoplan oraz Setra zarówno dwu jak i jednopokładowe.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego rezerwacji i zakupu. Im wcześniej tym taniej. Wszystkie połączenia widoczne w wyszukiwarce są przewozami realizowanymi systematycznie. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza ceny promocyjne.

Autobusy AGAT do Londynu, Anglia

linie autokarowe agat

Tanie Bilety autokarowe na Linie Autokarowe Agat mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

– oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,

– cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu, im wcześniej kupiony bilet tym cena jest niższa,

– jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy niż bilet tylko w jedną stronę,

– połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami realizowanymi systematycznie.