Biacomex

[Głosów:3    Średnia:5/5]

biacomexLinie Autokarowe Biacomex – Autokarem do Londynu

Biacomex to firma przewozowa z długoletnią tradycją. Swoją obecność na rynku transportowym  umacnia od 1989 roku. Od samego początku swojej działalności firma Biacomex zajmowała się obsługą ruchu turystycznego. Od 1990 roku Biacomex zajmuje się bezpośrednio obsługą oraz realizacją międzynarodowych przewozów autokarowych. Obecnie należy do europejskiej organizacji Eurolines, która skupia największych przewoźników autokarowych. Firma Biacomex realizuje przewozy nie tylko do Angli, ale również do takich krajów jak: Niemcy, Litwa, Białoruś, Holandia, Estonia. Swoje przewozy autokarowe Biacomex realizuje przy użyciu autokarów marki Scania i Volvo, sprawiając że pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego rezerwacji i zakupu. Im wcześniej tym taniej. Wszystkie połączenia widoczne w wyszukiwarce są przewozami realizowanymi systematycznie. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza ceny promocyjne.

Autobusy Biacomex, Sindbad Eurobus do Londynu, Anglia

euroticket

Tanie Bilety autokarowe na Linie Autokarowe Biacomex mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

– oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,

– cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu, im wcześniej kupiony bilet tym cena jest niższa,

– jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy niż bilet tylko w jedną stronę,

– połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami realizowanymi systematycznie.