Interbus-Sindbad

[Głosów:3    Średnia:5/5]

interbussindbadLinie Autokarowe Interbus-Sindbad – Autokarem do Londynu

Interbus-Sindbad to marka, która powstała w 2010 roku z połączenia dwóch firm Interbus i Sindbad. Przewoźnik ten realizuje połączenia autokarowe do Anglii oraz do takich krajów jak: Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Słowenii, Luksemburga, Szwecji, Norwegii, Danii, Hiszpanii, Słowacji, Czech, Węgry, Ukrainy. Priorytetem dla firmy Interbus-Sindbad jest przede wszystkim komfort i wygoda pasażerów podczas podróży. W swojej flocie spółka ta posiada około 150 pojazdów, spełniających wymagania klientów, które są jednocześnie najmłodszym taborem w Europie, co na pewno jest dobrym argumentem na korzystanie z usług tego przewoźnika.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego rezerwacji i zakupu. Im wcześniej tym taniej. Wszystkie połączenia widoczne w wyszukiwarce są przewozami realizowanymi systematycznie. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza ceny promocyjne.

voyager

Tanie Bilety autokarowe na Linie Autokarowe Interbus-Sindbad mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

– oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,

– cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu, im wcześniej kupiony bilet tym cena jest niższa,

– jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy niż bilet tylko w jedną stronę,

– połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami realizowanymi systematycznie.