PKS Warmia

[Głosów:5    Średnia:4.2/5]

autokaremdolondynu_pkswarmiaLinie Autokarowe PKS Warmia – Autokarem do Londynu

PKS Warmia jest międzynarodowym przewoźnikiem, wykonującym przewozy autokarowe od 1993 roku. Swoją siedzibę ma w Olsztynie, stąd też najczęściej wykonywane połączenia autokarowe i przewozy Olsztyn-Londyn, Olsztyn-Aachen, Słupsk-Londyn. Lata działalności pozwoliły na to, aby PKS Warmia otworzyła nowe oddziały w Białymstoku, Katowicach i Poznaniu oraz punkt sprzedaży w Bydgoszczy. Została również doceniona i kilkukrotnie uzyskała tytuł Solidna Firma ISO 9001-2000. W posiadaniu ma również certyfikaty jakości przyznane przez Instytut Transportu Samochodowego na przewóz rzeczy, osób i spedycję a także certyfikat na prowadzenie działalności turystycznej. Autokary PKS Warmia wykonują swoje połączenia do takich Państw jak: Anglia, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Dania, Norwegia oraz Szwecja.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego rezerwacji i zakupu. Im wcześniej tym taniej. Wszystkie połączenia widoczne w wyszukiwarce są przewozami realizowanymi systematycznie. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza ceny promocyjne.

euroticket

Tanie Bilety autokarowe na Linie Autokarowe PKS Warmia mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

– oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,

– cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu, im wcześniej kupiony bilet tym cena jest niższa,

– jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy niż bilet tylko w jedną stronę,

– połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami realizowanymi systematycznie.