Polonia Transport

[Głosów:5    Średnia:5/5]

poloniatransportLinie Autokarowe Polonia Transport – Autokarem do Londynu

Polonia Transport to firma powstała w 1988 roku w Zamościu i początkowo prowadziła przewozy krajowe. W roku 1990 postanowiła poszerzyć działalność o międzynarodowe przewozy autokarowe. Z czasem Polonia Transport zaczęła się specjalizować w połączeniach do takich krajów jak: Anglia, Niemcy, Belgia, Holandia i Francja. Obecnie przewoźnik ten obsługuje 30 linii do Wielkiej Brytanii, uwzględniając w trasie aż 60 polskich miast – Zamość, Sanok, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Biała Podlaska. Doświadczenie pomogło zmodyfikować rozkłady jazdy, w taki sposób aby połączenia kończyły się najpóźniej w godzinach a nie nocnych, co na pewno usprawnia późniejszą komunikację w miejscu docelowym.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego rezerwacji i zakupu. Im wcześniej tym taniej. Wszystkie połączenia widoczne w wyszukiwarce są przewozami realizowanymi systematycznie. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza ceny promocyjne.

Autobusy Polonia Transport do Londynu w Anglii

euroticket

Tanie Bilety autokarowe na Linie Autokarowe Polonia Transport mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

– oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,

– cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu, im wcześniej kupiony bilet tym cena jest niższa,

– jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy niż bilet tylko w jedną stronę,

– połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami realizowanymi systematycznie.