Sindbad

[Głosów:7    Średnia:4.1/5]

sindbadLinie Autokarowe Sindbad – Autokarem do Londynu

Sindbad to międzynarodowy przewoźnik, który zajmuje się przewozami osobowymi już od blisko 20 lat. Tradycja i doświadczenie pozwoliła na wyspecjalizowanie swoich usług w profesjonalnej obsłudze pasażerów do21 krajów Europy w tym między innymi do Anglii, Belgii, Bułgarii, Czech, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii. Luksemburgu i Niemiec. Swoje przewozy Sindbad wykonuje razem z firmami partnerskimi jak Interbus, Janosik, Albatros, Riviera, Nord Gdynia, Pol Fol. Przez lata swojej działalności przewoźnik ten zdobył zaufanie wielu pasażerów, dzięki czemu zwiększył ilość autokarów obsługujących przewozy autokarowe do krajów europejskich. Obecnie Sindbad posiada 200 nowoczesnych i komfortowych autokarów, które systematycznie wyjeżdżają z 200-stu miast Polski do 320-stu miast Europy.

Cena biletu autokarowego jest uzależniona od terminu jego rezerwacji i zakupu. Im wcześniej tym taniej. Wszystkie połączenia widoczne w wyszukiwarce są przewozami realizowanymi systematycznie. Oznaczenie ich kolorem czerwonym oznacza ceny promocyjne.

voyager

 

Tanie Bilety autokarowe na Linie Autokarowe Sindbad mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

– oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi,

– cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu, im wcześniej kupiony bilet tym cena jest niższa,

– jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy niż bilet tylko w jedną stronę,

– połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami realizowanymi systematycznie.